Home Actress Chantal Janzen HD Instagram Photos and Wallpapers June 2022 Chantal Janzen Instagram - Vandaag schooluitje met alle kleuters.Super dag met lieve kids èn andere ouders die elkaar hielpen als ‘t even nodig was. Fijn om als hulp-ouder mee te gaan aangezien Bob nog maar ‘n week op school zit. Ontroerend en schattig om met kinderen van 4/5 die jou niet kennen meteen leuke gesprekken te hebben. Meisje: Is jouw haar altijd zo? Ik: Hoe? Meisje: Nat Ik: Nee dat is omdat het zo regent Meisje: T maakt niet uit hoor maar t staat wel gek Ik: Ik zal mn pet weer opdoen Meisje: T maakt echt niks uit hoor want je ruikt wel heel lekker En: Meisje: Ik moet plassen Ik: Ik zie even geen wc kun je t nog héél even ophouden? Meisje: Dat gaan we zo zien Jaren geleden was ik ook mee als klassenmoeder met James zn groep, waar in mijn groepje 2 kids ruzie kregen en de 1 naar links stoof in een voor mij totaal onbekend Dierenpark Amersfoort, en de ander rechts. En ze bleven rennen, ondanks mijn geroep dat ze terug moesten komen. Achter wie ren ik aan?? En wat doe ik met de anderen van mn groep?? Pittig momentje. Maar gelukkig zijn dit de uitzonderingen. Hoe vinden/vonden jullie t om ineens verantwoordelijk te zijn voor meerdere kinderen die niet van jou zijn? Ik ga altijd heel graag mee maar ben toch ook altijd heel opgelucht als ik iedereen weer heb afgeleverd bij hun ouders zonder schrammen, natte broeken, of angst voor halve verslik-situaties in de tussendoortjes, niemand ‘n vlinder heeft ingeslikt en je er niet eentje hebt achtergelaten in het reptielenverblijf. Oh en nog 1 ding wat ik niet vaak genoeg kan zeggen: respect voor docenten. ‘N mooi vak, met ‘n hoop verantwoordelijkheid, toewijding en een bak liefde, en mooi om dat op dit soort dagen te mogen bekijken, hoe jullie dat toch altijd maar weer fiksen met die lieve grappige mini-mensen.

Chantal Janzen Instagram – Vandaag schooluitje met alle kleuters.Super dag met lieve kids èn andere ouders die elkaar hielpen als ‘t even nodig was. Fijn om als hulp-ouder mee te gaan aangezien Bob nog maar ‘n week op school zit. Ontroerend en schattig om met kinderen van 4/5 die jou niet kennen meteen leuke gesprekken te hebben. Meisje: Is jouw haar altijd zo? Ik: Hoe? Meisje: Nat Ik: Nee dat is omdat het zo regent Meisje: T maakt niet uit hoor maar t staat wel gek Ik: Ik zal mn pet weer opdoen Meisje: T maakt echt niks uit hoor want je ruikt wel heel lekker En: Meisje: Ik moet plassen Ik: Ik zie even geen wc kun je t nog héél even ophouden? Meisje: Dat gaan we zo zien Jaren geleden was ik ook mee als klassenmoeder met James zn groep, waar in mijn groepje 2 kids ruzie kregen en de 1 naar links stoof in een voor mij totaal onbekend Dierenpark Amersfoort, en de ander rechts. En ze bleven rennen, ondanks mijn geroep dat ze terug moesten komen. Achter wie ren ik aan?? En wat doe ik met de anderen van mn groep?? Pittig momentje. Maar gelukkig zijn dit de uitzonderingen. Hoe vinden/vonden jullie t om ineens verantwoordelijk te zijn voor meerdere kinderen die niet van jou zijn? Ik ga altijd heel graag mee maar ben toch ook altijd heel opgelucht als ik iedereen weer heb afgeleverd bij hun ouders zonder schrammen, natte broeken, of angst voor halve verslik-situaties in de tussendoortjes, niemand ‘n vlinder heeft ingeslikt en je er niet eentje hebt achtergelaten in het reptielenverblijf. Oh en nog 1 ding wat ik niet vaak genoeg kan zeggen: respect voor docenten. ‘N mooi vak, met ‘n hoop verantwoordelijkheid, toewijding en een bak liefde, en mooi om dat op dit soort dagen te mogen bekijken, hoe jullie dat toch altijd maar weer fiksen met die lieve grappige mini-mensen.

Chantal Janzen Instagram - Vandaag schooluitje met alle kleuters.Super dag met lieve kids èn andere ouders die elkaar hielpen als ‘t even nodig was. Fijn om als hulp-ouder mee te gaan aangezien Bob nog maar ‘n week op school zit. Ontroerend en schattig om met kinderen van 4/5 die jou niet kennen meteen leuke gesprekken te hebben. Meisje: Is jouw haar altijd zo? Ik: Hoe? Meisje: Nat Ik: Nee dat is omdat het zo regent Meisje: T maakt niet uit hoor maar t staat wel gek Ik: Ik zal mn pet weer opdoen Meisje: T maakt echt niks uit hoor want je ruikt wel heel lekker En: Meisje: Ik moet plassen Ik: Ik zie even geen wc kun je t nog héél even ophouden? Meisje: Dat gaan we zo zien Jaren geleden was ik ook mee als klassenmoeder met James zn groep, waar in mijn groepje 2 kids ruzie kregen en de 1 naar links stoof in een voor mij totaal onbekend Dierenpark Amersfoort, en de ander rechts. En ze bleven rennen, ondanks mijn geroep dat ze terug moesten komen. Achter wie ren ik aan?? En wat doe ik met de anderen van mn groep?? Pittig momentje. Maar gelukkig zijn dit de uitzonderingen. Hoe vinden/vonden jullie t om ineens verantwoordelijk te zijn voor meerdere kinderen die niet van jou zijn? Ik ga altijd heel graag mee maar ben toch ook altijd heel opgelucht als ik iedereen weer heb afgeleverd bij hun ouders zonder schrammen, natte broeken, of angst voor halve verslik-situaties in de tussendoortjes, niemand ‘n vlinder heeft ingeslikt en je er niet eentje hebt achtergelaten in het reptielenverblijf. Oh en nog 1 ding wat ik niet vaak genoeg kan zeggen: respect voor docenten. ‘N mooi vak, met ‘n hoop verantwoordelijkheid, toewijding en een bak liefde, en mooi om dat op dit soort dagen te mogen bekijken, hoe jullie dat toch altijd maar weer fiksen met die lieve grappige mini-mensen.

Chantal Janzen Instagram – Vandaag schooluitje met alle kleuters.Super dag met lieve kids èn andere ouders die elkaar hielpen als ‘t even nodig was. Fijn om als hulp-ouder mee te gaan aangezien Bob nog maar ‘n week op school zit. Ontroerend en schattig om met kinderen van 4/5 die jou niet kennen meteen leuke gesprekken te hebben.
Meisje: Is jouw haar altijd zo?
Ik: Hoe?
Meisje: Nat
Ik: Nee dat is omdat het zo regent
Meisje: T maakt niet uit hoor maar t staat wel gek
Ik: Ik zal mn pet weer opdoen
Meisje: T maakt echt niks uit hoor want je ruikt wel heel lekker
En:
Meisje: Ik moet plassen
Ik: Ik zie even geen wc kun je t nog héél even ophouden?
Meisje: Dat gaan we zo zien

Jaren geleden was ik ook mee als klassenmoeder met James zn groep, waar in mijn groepje 2 kids ruzie kregen en de 1 naar links stoof in een voor mij totaal onbekend Dierenpark Amersfoort, en de ander rechts. En ze bleven rennen, ondanks mijn geroep dat ze terug moesten komen. Achter wie ren ik aan?? En wat doe ik met de anderen van mn groep?? Pittig momentje. Maar gelukkig zijn dit de uitzonderingen.
Hoe vinden/vonden jullie t om ineens verantwoordelijk te zijn voor meerdere kinderen die niet van jou zijn? Ik ga altijd heel graag mee maar ben toch ook altijd heel opgelucht als ik iedereen weer heb afgeleverd bij hun ouders zonder schrammen, natte broeken, of angst voor halve verslik-situaties in de tussendoortjes, niemand ‘n vlinder heeft ingeslikt en je er niet eentje hebt achtergelaten in het reptielenverblijf.

Oh en nog 1 ding wat ik niet vaak genoeg kan zeggen: respect voor docenten. ‘N mooi vak, met ‘n hoop verantwoordelijkheid, toewijding en een bak liefde, en mooi om dat op dit soort dagen te mogen bekijken, hoe jullie dat toch altijd maar weer fiksen met die lieve grappige mini-mensen. | Posted on 07/Apr/2022 00:02:15

Chantal Janzen Instagram – How it started > How it’s going

BOBBY 4 JAAR! 
Vier! 
Ik kan nu zoveel schrijven over hem, maar dat lukt me niet vanochtend. Ik moet nu naar beneden om niet één maar twéé broodtrommels klaar te maken. En om de wafels van zn opa in een tas te doen want daar gaat ie op trakteren vandaag, op zn eerste officiële schooldag. Bobby. Die liefste Bob. Die geluksbom. Die jongen die zonnestralen op je schijnt als ie naar je kijkt. Vanaf dat eerste moment dat je naar ons keek. Naar onze fijne familie van 6, waar jij de 7e van werd. 
Zo dankbaar dat we jou mochten krijgen. Jij met je eigen stylo en je goeie mood. 
Ik kan het eigenlijk in één zin zeggen: 
Wat een geluk dat jij bij ons bent gekomen. 
WAT. EEN. GELUK. 
Groei maar lieve Bobby. 
Ga, groei, geef, geniet. 
Het leven is prachtig. 
Net als jij❤️
Chantal Janzen Instagram – ‘Als je ergens ‘n rood stoeltje ziet, moet je er gewoon op gaan zitten’. – aldus Bobby, maandagochtend.

Wellicht zijn vertaling van: ‘When live gives you lemons….’ 

Laten we er maar weer wat goeds van maken deze week en dat we, áls we ‘t goed hebben, dit niet vanzelfsprekend vinden en koesteren. Vooral nu ❤️🙏🏻

Check out the latest gallery of Chantal Janzen