Mariya Efrosinina Instagram – «Я маю подумати» – відповіла @elena_mandziuk на наше запрошенная в Екзамен. Виявилося, що в інтервʼю вона зазвичай відмовляє.
Послухавши її історію, я тепер розумію, чому!
Не буду більше нічого тут писати.
Я знаю, що всі прихильники Олени дуже чекали на цей випуск. Для тих же, хто познайомиться з цією дівчиною вперше, це буде розповідь про силу, дух та віру в краще..
Я нескінченно вдячна Олені, що довірилася мені.
Це і мені дає підтвердження правильності моїх дій.
Випуск вже на моєму каналі. Посилання в профілі
#інджой | Posted on 01/Nov/2023 00:08:13