Iryna Soponaru Instagram – Наш Мафін з Маріуполя🐈
На днях я показала в сторіз Мафіна і здивувалась – мало хто знав, що він переселенець. Так, наш котик живе із нами тільки рік. Але скажу чесно, він наш «подорожник для душі».
Ми його дуууже любимо і з тих пір, як він зʼявився в нашому домі «наче святі хату перелетіли»)
Я допомагаю декільком притулкам/волонтерам. Знаю, що не всі мають можливість допомогти якось глобально. Але повірте, в вас точно є шанс врятувати життя одній тварині та знайти свого друга. Якщо колись міркували про тваринку, закликаю – адопьте з притулків. Наразі велика кількість покинутих тварин через війну.
Бажаю всім «метчей» зі своїми улюбленцями🤍 | Posted on 15/Oct/2023 16:27:12