Home Actress Mariya Efrosinina HD Instagram Photos and Wallpapers December 2023 Mariya Efrosinina Instagram - 600 днів лютого. Домінуюча емоція кожного з цих днів- злість. Так, це говорю я, жінка, яка займається тим, щоб українки тримали свій ментальний стан здоровим. Але ж,власне, визнання того, що ти лютуєш - і є спасінням. Бо як інакше пояснити собі, чого перестала сміятися? Звідки зʼявляються сили не опускати руки в своїй праці? Чому зараз обрала країну, а не материнство? Як мозок працює в прискореному режимі без вихідних і не здається? І та підступаюча депресія.. як же вона ніяковіє перед нею, цією новою за своєю густиною… злістю.. Картинки з побажаннями ворогу в моїй голові жахливі. Я себе такою не знала. Я не могла уявити, що можу такого бажати людям. Але й не уявляла, що існують нелюди. Всі фази пройдено: страх, очікування «за три тижні кінець», розірване назавжди серце від перших кадрів Бучі, лють, тривога, надія на «переможний рік», апатія, прийняття… І злість трансформувалася в щоденне питання собі «а що особисто ти зробила сьогодні, щоб прискорити перемогу?» Злість змусила цінувати те, що здавалося раніше побутовою рутиною. Бо дуже хочеться смакувати миттєву радість, не пропускати тепер жодної ноти.. Злість, як детокс ненависті зі своїх клітин - щоб не перетворитися на ту нечисть із плавленими рабством мізками.. Злість, як сталева броня, щоб не впускати в себе розпач. Щоб перестати оцінювати дії тих демонів, а навчитися ставитися до них як до сміття, яке стоїть в вітальні твоєї оселі та смердить. І потребує лише, щоб його скоріше викинули на смітник …

Mariya Efrosinina Instagram – 600 днів лютого. Домінуюча емоція кожного з цих днів- злість. Так, це говорю я, жінка, яка займається тим, щоб українки тримали свій ментальний стан здоровим. Але ж,власне, визнання того, що ти лютуєш – і є спасінням. Бо як інакше пояснити собі, чого перестала сміятися? Звідки зʼявляються сили не опускати руки в своїй праці? Чому зараз обрала країну, а не материнство? Як мозок працює в прискореному режимі без вихідних і не здається? І та підступаюча депресія.. як же вона ніяковіє перед нею, цією новою за своєю густиною… злістю.. Картинки з побажаннями ворогу в моїй голові жахливі. Я себе такою не знала. Я не могла уявити, що можу такого бажати людям. Але й не уявляла, що існують нелюди. Всі фази пройдено: страх, очікування «за три тижні кінець», розірване назавжди серце від перших кадрів Бучі, лють, тривога, надія на «переможний рік», апатія, прийняття… І злість трансформувалася в щоденне питання собі «а що особисто ти зробила сьогодні, щоб прискорити перемогу?» Злість змусила цінувати те, що здавалося раніше побутовою рутиною. Бо дуже хочеться смакувати миттєву радість, не пропускати тепер жодної ноти.. Злість, як детокс ненависті зі своїх клітин – щоб не перетворитися на ту нечисть із плавленими рабством мізками.. Злість, як сталева броня, щоб не впускати в себе розпач. Щоб перестати оцінювати дії тих демонів, а навчитися ставитися до них як до сміття, яке стоїть в вітальні твоєї оселі та смердить. І потребує лише, щоб його скоріше викинули на смітник …

Mariya Efrosinina Instagram - 600 днів лютого. Домінуюча емоція кожного з цих днів- злість. Так, це говорю я, жінка, яка займається тим, щоб українки тримали свій ментальний стан здоровим. Але ж,власне, визнання того, що ти лютуєш - і є спасінням. Бо як інакше пояснити собі, чого перестала сміятися? Звідки зʼявляються сили не опускати руки в своїй праці? Чому зараз обрала країну, а не материнство? Як мозок працює в прискореному режимі без вихідних і не здається? І та підступаюча депресія.. як же вона ніяковіє перед нею, цією новою за своєю густиною… злістю.. Картинки з побажаннями ворогу в моїй голові жахливі. Я себе такою не знала. Я не могла уявити, що можу такого бажати людям. Але й не уявляла, що існують нелюди. Всі фази пройдено: страх, очікування «за три тижні кінець», розірване назавжди серце від перших кадрів Бучі, лють, тривога, надія на «переможний рік», апатія, прийняття… І злість трансформувалася в щоденне питання собі «а що особисто ти зробила сьогодні, щоб прискорити перемогу?» Злість змусила цінувати те, що здавалося раніше побутовою рутиною. Бо дуже хочеться смакувати миттєву радість, не пропускати тепер жодної ноти.. Злість, як детокс ненависті зі своїх клітин - щоб не перетворитися на ту нечисть із плавленими рабством мізками.. Злість, як сталева броня, щоб не впускати в себе розпач. Щоб перестати оцінювати дії тих демонів, а навчитися ставитися до них як до сміття, яке стоїть в вітальні твоєї оселі та смердить. І потребує лише, щоб його скоріше викинули на смітник …

Mariya Efrosinina Instagram – 600 днів лютого.

Домінуюча емоція кожного з цих днів- злість.

Так, це говорю я, жінка, яка займається тим, щоб українки тримали свій ментальний стан здоровим. Але ж,власне, визнання того, що ти лютуєш – і є спасінням. Бо як інакше пояснити собі, чого перестала сміятися? Звідки зʼявляються сили не опускати руки в своїй праці? Чому зараз обрала країну, а не материнство? Як мозок працює в прискореному режимі без вихідних і не здається?

І та підступаюча депресія.. як же вона ніяковіє перед нею, цією новою за своєю густиною… злістю..

Картинки з побажаннями ворогу в моїй голові жахливі. Я себе такою не знала.
Я не могла уявити, що можу такого бажати людям. Але й не уявляла, що існують нелюди.

Всі фази пройдено: страх, очікування «за три тижні кінець», розірване назавжди серце від перших кадрів Бучі, лють, тривога, надія на «переможний рік», апатія, прийняття…

І злість трансформувалася в щоденне питання собі «а що особисто ти зробила сьогодні, щоб прискорити перемогу?»

Злість змусила цінувати те, що здавалося раніше побутовою рутиною. Бо дуже хочеться смакувати миттєву радість, не пропускати тепер жодної ноти..

Злість, як детокс ненависті зі своїх клітин – щоб не перетворитися на ту нечисть із плавленими рабством мізками..

Злість, як сталева броня, щоб не впускати в себе розпач.

Щоб перестати оцінювати дії тих демонів, а навчитися ставитися до них як до сміття, яке стоїть в вітальні твоєї оселі та смердить.

І потребує лише, щоб його скоріше викинули на смітник … | Posted on 16/Oct/2023 22:07:20

Mariya Efrosinina Instagram – Як би мені хотілося, щоб такі розмови розліталися так само, як хайпові новини. Як би я мріяла побачити цитати з цього інтерв’ю з @vyshebaba в Тік Ток та в усіх випусках язикатих блогерів, які «за чесність»..

Але цього всього не буде.. Знаєте чому?
Бо чесність з вуст Павла змушує перш за все спитати себе: «а що зробив для перемоги ти?». 
Але це ж не так цікаво, як критикувати інших. 

Плюс, шалена втома від війни. Плюс, невідомо, що нас чекає попереду..

Викидати агресію зараз фізично легше, ніж занурюватися в усвідомлення того, що в нас, сцуко, країна реально може бути зруйнована нахрін . 

Перегляди передбачаю…

Але не знімати такі розмови не можу!

Напрошується гіркий жарт: цей випуск мав би бути названий «Екзамен. Інша Реальність»..

Посилання в профілі. Відео на каналі.
#інджой
Mariya Efrosinina Instagram – Є дві новини, щодо ситуації з психологічним станом ветеранів- добра та погана. 

Добра полягає в тому, що про цю проблему та про етику поведінки цивільних із учасниками бойових дій говорять, та говорять багато- вона реально є соціальною повісткою. Принаймні факт того, що всі впливові заходи включають її в панелі для обговорення, не зважаючи на те, що їхні формати такого ніколи не передбачали. От як Київський Міжнародний Економічний Форум @forumkyiv наприклад.

А далі йдуть погані новини…

Згідно дослідженням та показникам:

– суспільство не знає, як має правильно спілкуватися та поводитися з людьми у військовій формі та ветеранами з важкими пораненнями та ампутаціями.

– більшість населення вважає, що ветеран війни – це той, хто вже відсторонений від служби через фізичну непринадність, що є хибною думкою.

– мало хто в тилу готовий до того, що ПТСР, з якими захисники та захисниці повертатимуться додому- це клінічний діагноз, який має важкі поведінкові прояви і потребує лікування. І ми сьогодні бачимо достатньо агресивну реакцію цивільного населення на це. Відбувається це через необізнаність, або через небажання поцікавитися, як має бути.

– у держави немає єдиної системи надання допомоги ТАКІЙ кількості ветеранів. Як і всі верстви в країні, ця теж не була готова до війни та таких наслідків.

– підприємства та державні установи лише розробляють інструменти працевлаштування воїнів, особливо із пораненнями. 

– самі ветерани не хочуть звертатися по психологічну допомогу. Або попросту – не можуть, через важкість та глибину психологічних травм. Треба розробляти національну програму привернення не лише їх уваги, але й довіри до фахівців.

На цьому зупинюся, бо перечитала перелік, і сама хочу піти вдаритися головою об стіну. Але я розумію, що треба починати дивитися проблемам в очі. Ми стільки всього подолали: жах,страхи, горе, живемо в непрестанній трагедії наших міст, рідних та знайомих..

Ми подолаємо і це. І знаєте як? Починаючи з себе! Якщо, прочитавши цей допис, ви загуглите «як правильно поводитися з військовими?», потрапите на поради фахівців.
А потім розкажіть прочитане дітям..

Ми ж продовжуватимемо працювати з цією темою. Як, сподіваюся, і держава. Kyiv, Ukraine

Check out the latest gallery of Mariya Efrosinina