Home Actress Mariya Efrosinina HD Instagram Photos and Wallpapers December 2023 Mariya Efrosinina Instagram - Є дві новини, щодо ситуації з психологічним станом ветеранів- добра та погана. Добра полягає в тому, що про цю проблему та про етику поведінки цивільних із учасниками бойових дій говорять, та говорять багато- вона реально є соціальною повісткою. Принаймні факт того, що всі впливові заходи включають її в панелі для обговорення, не зважаючи на те, що їхні формати такого ніколи не передбачали. От як Київський Міжнародний Економічний Форум @forumkyiv наприклад. А далі йдуть погані новини… Згідно дослідженням та показникам: - суспільство не знає, як має правильно спілкуватися та поводитися з людьми у військовій формі та ветеранами з важкими пораненнями та ампутаціями. - більшість населення вважає, що ветеран війни - це той, хто вже відсторонений від служби через фізичну непринадність, що є хибною думкою. - мало хто в тилу готовий до того, що ПТСР, з якими захисники та захисниці повертатимуться додому- це клінічний діагноз, який має важкі поведінкові прояви і потребує лікування. І ми сьогодні бачимо достатньо агресивну реакцію цивільного населення на це. Відбувається це через необізнаність, або через небажання поцікавитися, як має бути. - у держави немає єдиної системи надання допомоги ТАКІЙ кількості ветеранів. Як і всі верстви в країні, ця теж не була готова до війни та таких наслідків. - підприємства та державні установи лише розробляють інструменти працевлаштування воїнів, особливо із пораненнями. - самі ветерани не хочуть звертатися по психологічну допомогу. Або попросту - не можуть, через важкість та глибину психологічних травм. Треба розробляти національну програму привернення не лише їх уваги, але й довіри до фахівців. На цьому зупинюся, бо перечитала перелік, і сама хочу піти вдаритися головою об стіну. Але я розумію, що треба починати дивитися проблемам в очі. Ми стільки всього подолали: жах,страхи, горе, живемо в непрестанній трагедії наших міст, рідних та знайомих.. Ми подолаємо і це. І знаєте як? Починаючи з себе! Якщо, прочитавши цей допис, ви загуглите «як правильно поводитися з військовими?», потрапите на поради фахівців. А потім розкажіть прочитане дітям.. Ми ж продовжуватимемо працювати з цією темою. Як, сподіваюся, і держава. Kyiv, Ukraine

Mariya Efrosinina Instagram – Є дві новини, щодо ситуації з психологічним станом ветеранів- добра та погана. Добра полягає в тому, що про цю проблему та про етику поведінки цивільних із учасниками бойових дій говорять, та говорять багато- вона реально є соціальною повісткою. Принаймні факт того, що всі впливові заходи включають її в панелі для обговорення, не зважаючи на те, що їхні формати такого ніколи не передбачали. От як Київський Міжнародний Економічний Форум @forumkyiv наприклад. А далі йдуть погані новини… Згідно дослідженням та показникам: – суспільство не знає, як має правильно спілкуватися та поводитися з людьми у військовій формі та ветеранами з важкими пораненнями та ампутаціями. – більшість населення вважає, що ветеран війни – це той, хто вже відсторонений від служби через фізичну непринадність, що є хибною думкою. – мало хто в тилу готовий до того, що ПТСР, з якими захисники та захисниці повертатимуться додому- це клінічний діагноз, який має важкі поведінкові прояви і потребує лікування. І ми сьогодні бачимо достатньо агресивну реакцію цивільного населення на це. Відбувається це через необізнаність, або через небажання поцікавитися, як має бути. – у держави немає єдиної системи надання допомоги ТАКІЙ кількості ветеранів. Як і всі верстви в країні, ця теж не була готова до війни та таких наслідків. – підприємства та державні установи лише розробляють інструменти працевлаштування воїнів, особливо із пораненнями. – самі ветерани не хочуть звертатися по психологічну допомогу. Або попросту – не можуть, через важкість та глибину психологічних травм. Треба розробляти національну програму привернення не лише їх уваги, але й довіри до фахівців. На цьому зупинюся, бо перечитала перелік, і сама хочу піти вдаритися головою об стіну. Але я розумію, що треба починати дивитися проблемам в очі. Ми стільки всього подолали: жах,страхи, горе, живемо в непрестанній трагедії наших міст, рідних та знайомих.. Ми подолаємо і це. І знаєте як? Починаючи з себе! Якщо, прочитавши цей допис, ви загуглите «як правильно поводитися з військовими?», потрапите на поради фахівців. А потім розкажіть прочитане дітям.. Ми ж продовжуватимемо працювати з цією темою. Як, сподіваюся, і держава. Kyiv, Ukraine

Mariya Efrosinina Instagram - Є дві новини, щодо ситуації з психологічним станом ветеранів- добра та погана. Добра полягає в тому, що про цю проблему та про етику поведінки цивільних із учасниками бойових дій говорять, та говорять багато- вона реально є соціальною повісткою. Принаймні факт того, що всі впливові заходи включають її в панелі для обговорення, не зважаючи на те, що їхні формати такого ніколи не передбачали. От як Київський Міжнародний Економічний Форум @forumkyiv наприклад. А далі йдуть погані новини… Згідно дослідженням та показникам: - суспільство не знає, як має правильно спілкуватися та поводитися з людьми у військовій формі та ветеранами з важкими пораненнями та ампутаціями. - більшість населення вважає, що ветеран війни - це той, хто вже відсторонений від служби через фізичну непринадність, що є хибною думкою. - мало хто в тилу готовий до того, що ПТСР, з якими захисники та захисниці повертатимуться додому- це клінічний діагноз, який має важкі поведінкові прояви і потребує лікування. І ми сьогодні бачимо достатньо агресивну реакцію цивільного населення на це. Відбувається це через необізнаність, або через небажання поцікавитися, як має бути. - у держави немає єдиної системи надання допомоги ТАКІЙ кількості ветеранів. Як і всі верстви в країні, ця теж не була готова до війни та таких наслідків. - підприємства та державні установи лише розробляють інструменти працевлаштування воїнів, особливо із пораненнями. - самі ветерани не хочуть звертатися по психологічну допомогу. Або попросту - не можуть, через важкість та глибину психологічних травм. Треба розробляти національну програму привернення не лише їх уваги, але й довіри до фахівців. На цьому зупинюся, бо перечитала перелік, і сама хочу піти вдаритися головою об стіну. Але я розумію, що треба починати дивитися проблемам в очі. Ми стільки всього подолали: жах,страхи, горе, живемо в непрестанній трагедії наших міст, рідних та знайомих.. Ми подолаємо і це. І знаєте як? Починаючи з себе! Якщо, прочитавши цей допис, ви загуглите «як правильно поводитися з військовими?», потрапите на поради фахівців. А потім розкажіть прочитане дітям.. Ми ж продовжуватимемо працювати з цією темою. Як, сподіваюся, і держава. Kyiv, Ukraine

Mariya Efrosinina Instagram – Є дві новини, щодо ситуації з психологічним станом ветеранів- добра та погана.

Добра полягає в тому, що про цю проблему та про етику поведінки цивільних із учасниками бойових дій говорять, та говорять багато- вона реально є соціальною повісткою. Принаймні факт того, що всі впливові заходи включають її в панелі для обговорення, не зважаючи на те, що їхні формати такого ніколи не передбачали. От як Київський Міжнародний Економічний Форум @forumkyiv наприклад.

А далі йдуть погані новини…

Згідно дослідженням та показникам:

– суспільство не знає, як має правильно спілкуватися та поводитися з людьми у військовій формі та ветеранами з важкими пораненнями та ампутаціями.

– більшість населення вважає, що ветеран війни – це той, хто вже відсторонений від служби через фізичну непринадність, що є хибною думкою.

– мало хто в тилу готовий до того, що ПТСР, з якими захисники та захисниці повертатимуться додому- це клінічний діагноз, який має важкі поведінкові прояви і потребує лікування. І ми сьогодні бачимо достатньо агресивну реакцію цивільного населення на це. Відбувається це через необізнаність, або через небажання поцікавитися, як має бути.

– у держави немає єдиної системи надання допомоги ТАКІЙ кількості ветеранів. Як і всі верстви в країні, ця теж не була готова до війни та таких наслідків.

– підприємства та державні установи лише розробляють інструменти працевлаштування воїнів, особливо із пораненнями.

– самі ветерани не хочуть звертатися по психологічну допомогу. Або попросту – не можуть, через важкість та глибину психологічних травм. Треба розробляти національну програму привернення не лише їх уваги, але й довіри до фахівців.

На цьому зупинюся, бо перечитала перелік, і сама хочу піти вдаритися головою об стіну. Але я розумію, що треба починати дивитися проблемам в очі. Ми стільки всього подолали: жах,страхи, горе, живемо в непрестанній трагедії наших міст, рідних та знайомих..

Ми подолаємо і це. І знаєте як? Починаючи з себе! Якщо, прочитавши цей допис, ви загуглите «як правильно поводитися з військовими?», потрапите на поради фахівців.
А потім розкажіть прочитане дітям..

Ми ж продовжуватимемо працювати з цією темою. Як, сподіваюся, і держава. Kyiv, Ukraine | Posted on 13/Oct/2023 21:49:54

Mariya Efrosinina Instagram – Вже 4-й місяць працює наш Центр Ментального Відновлення “Незламна”. За цей час ми провели сотні індивідуальних консультацій та групових занять для наших жінок. Ми безмежно щасливі, що ви нам довіряєте та обираєте наш Центр для того, щоб покращити свій психоемоційний стан.

За цей час ми також отримуємо багато запитань щодо роботи Центру, тому, для вашої зручності, зібрали відповідді на найпопулярніші питання про #ЦентрНезламна .

Вкотре нагадуємо, що послуги нашого Центру є безкоштовними, а потрапити до нас можна заповнивши анкету за посиланням в профілі.

Попіклуйтесь про своє ментальне здоровʼя вже сьогодні💜

#ФондМаша #ЦентрНезламна
Mariya Efrosinina Instagram – Є дві новини, щодо ситуації з психологічним станом ветеранів- добра та погана. 

Добра полягає в тому, що про цю проблему та про етику поведінки цивільних із учасниками бойових дій говорять, та говорять багато- вона реально є соціальною повісткою. Принаймні факт того, що всі впливові заходи включають її в панелі для обговорення, не зважаючи на те, що їхні формати такого ніколи не передбачали. От як Київський Міжнародний Економічний Форум @forumkyiv наприклад.

А далі йдуть погані новини…

Згідно дослідженням та показникам:

– суспільство не знає, як має правильно спілкуватися та поводитися з людьми у військовій формі та ветеранами з важкими пораненнями та ампутаціями.

– більшість населення вважає, що ветеран війни – це той, хто вже відсторонений від служби через фізичну непринадність, що є хибною думкою.

– мало хто в тилу готовий до того, що ПТСР, з якими захисники та захисниці повертатимуться додому- це клінічний діагноз, який має важкі поведінкові прояви і потребує лікування. І ми сьогодні бачимо достатньо агресивну реакцію цивільного населення на це. Відбувається це через необізнаність, або через небажання поцікавитися, як має бути.

– у держави немає єдиної системи надання допомоги ТАКІЙ кількості ветеранів. Як і всі верстви в країні, ця теж не була готова до війни та таких наслідків.

– підприємства та державні установи лише розробляють інструменти працевлаштування воїнів, особливо із пораненнями. 

– самі ветерани не хочуть звертатися по психологічну допомогу. Або попросту – не можуть, через важкість та глибину психологічних травм. Треба розробляти національну програму привернення не лише їх уваги, але й довіри до фахівців.

На цьому зупинюся, бо перечитала перелік, і сама хочу піти вдаритися головою об стіну. Але я розумію, що треба починати дивитися проблемам в очі. Ми стільки всього подолали: жах,страхи, горе, живемо в непрестанній трагедії наших міст, рідних та знайомих..

Ми подолаємо і це. І знаєте як? Починаючи з себе! Якщо, прочитавши цей допис, ви загуглите «як правильно поводитися з військовими?», потрапите на поради фахівців.
А потім розкажіть прочитане дітям..

Ми ж продовжуватимемо працювати з цією темою. Як, сподіваюся, і держава. Kyiv, Ukraine

Check out the latest gallery of Mariya Efrosinina