Home Actress Mariya Efrosinina HD Instagram Photos and Wallpapers December 2023 Mariya Efrosinina Instagram - А ви знали, що аж 73% молоді України віком від 14 до 34 років кажуть, що потребують емоційної чи психологічної підтримки? Проте, лише 30% із них звертались по допомогу. А міжнародне дослідження, проведене у 11 країнах на замовлення третього Саміту перших леді та джентльменів, показало: молоді люди 13-24 років уникають говорити про ментальне здоров’я з фахівцями. Вони схильні думати, що це соромно, і може вплинути на їхні стосунки в сім’ї, в школі або на роботі. В рамках виставки Христі Храновської @hrystia «Щоденники війни: непочуті голоси українських дітей» організація UNISEF @unicef_ukraine познайомила всіх присутніх з 6 молодими людьми, які розповіли нам свої історії великої війни: Софія, 17 років Тікала з Маріуполя під обстрілами. Тато загинув. Довірилася психологу, стабілізує свій стан. Даніїл, 18 років Близька йому людина стикнулася з онко діагнозом. Він наполіг на лікуванні, не залишивши її саму, хоча міг піклуватися лише про свою безпеку. Вважає, що ніколи не пізно почати спілкуватися і жити. Любов, 19 років. Пережила жахливий досвід абьюзивних стосунків. Вийшла з них своєю силою волі. Відновлюється з допомогою психологічної допомоги та підтримки коханого у нових здорових стосунках. Поліна, 21 рік Інсульт у підлітковому віці! Не здалася, змогла заняттями змусити своє тіло функціонувати. Зараз багато допомагає іншим. Проводить велику соціальну роботу. Валерія, 19 років Спроба самогубства при наявності серйозного психологічного діагнозу. Стикнулася з ганебною поведінкою та ставленням до себе з боку системи. Вирішила не мовчати та працювати задля змін подібного ставлення до людей з психологічними розладами. Віолетта, 15 років Активістка з…Нової Каховки. Вона та її однодумці не бояться виділятися та розбивати соціальні стереотипи. Язик не повертається називати їх дітьми. Вони не соромляться просити про допомогу, бо знають їй ціну та є дуже сильними. Незважаючи на важкі розповіді, вони вселяють надію та віру, що ми матимемо краще суспільство та сильне прогресивне покоління! Аби тільки у вільній та мирній країні. *Дякуємо та підтримуємо задля цього наші Збройні Сили! Kyiv, Ukraine

Mariya Efrosinina Instagram – А ви знали, що аж 73% молоді України віком від 14 до 34 років кажуть, що потребують емоційної чи психологічної підтримки? Проте, лише 30% із них звертались по допомогу. А міжнародне дослідження, проведене у 11 країнах на замовлення третього Саміту перших леді та джентльменів, показало: молоді люди 13-24 років уникають говорити про ментальне здоров’я з фахівцями. Вони схильні думати, що це соромно, і може вплинути на їхні стосунки в сім’ї, в школі або на роботі. В рамках виставки Христі Храновської @hrystia «Щоденники війни: непочуті голоси українських дітей» організація UNISEF @unicef_ukraine познайомила всіх присутніх з 6 молодими людьми, які розповіли нам свої історії великої війни: Софія, 17 років Тікала з Маріуполя під обстрілами. Тато загинув. Довірилася психологу, стабілізує свій стан. Даніїл, 18 років Близька йому людина стикнулася з онко діагнозом. Він наполіг на лікуванні, не залишивши її саму, хоча міг піклуватися лише про свою безпеку. Вважає, що ніколи не пізно почати спілкуватися і жити. Любов, 19 років. Пережила жахливий досвід абьюзивних стосунків. Вийшла з них своєю силою волі. Відновлюється з допомогою психологічної допомоги та підтримки коханого у нових здорових стосунках. Поліна, 21 рік Інсульт у підлітковому віці! Не здалася, змогла заняттями змусити своє тіло функціонувати. Зараз багато допомагає іншим. Проводить велику соціальну роботу. Валерія, 19 років Спроба самогубства при наявності серйозного психологічного діагнозу. Стикнулася з ганебною поведінкою та ставленням до себе з боку системи. Вирішила не мовчати та працювати задля змін подібного ставлення до людей з психологічними розладами. Віолетта, 15 років Активістка з…Нової Каховки. Вона та її однодумці не бояться виділятися та розбивати соціальні стереотипи. Язик не повертається називати їх дітьми. Вони не соромляться просити про допомогу, бо знають їй ціну та є дуже сильними. Незважаючи на важкі розповіді, вони вселяють надію та віру, що ми матимемо краще суспільство та сильне прогресивне покоління! Аби тільки у вільній та мирній країні. *Дякуємо та підтримуємо задля цього наші Збройні Сили! Kyiv, Ukraine

Mariya Efrosinina Instagram - А ви знали, що аж 73% молоді України віком від 14 до 34 років кажуть, що потребують емоційної чи психологічної підтримки? Проте, лише 30% із них звертались по допомогу. А міжнародне дослідження, проведене у 11 країнах на замовлення третього Саміту перших леді та джентльменів, показало: молоді люди 13-24 років уникають говорити про ментальне здоров’я з фахівцями. Вони схильні думати, що це соромно, і може вплинути на їхні стосунки в сім’ї, в школі або на роботі. В рамках виставки Христі Храновської @hrystia «Щоденники війни: непочуті голоси українських дітей» організація UNISEF @unicef_ukraine познайомила всіх присутніх з 6 молодими людьми, які розповіли нам свої історії великої війни: Софія, 17 років Тікала з Маріуполя під обстрілами. Тато загинув. Довірилася психологу, стабілізує свій стан. Даніїл, 18 років Близька йому людина стикнулася з онко діагнозом. Він наполіг на лікуванні, не залишивши її саму, хоча міг піклуватися лише про свою безпеку. Вважає, що ніколи не пізно почати спілкуватися і жити. Любов, 19 років. Пережила жахливий досвід абьюзивних стосунків. Вийшла з них своєю силою волі. Відновлюється з допомогою психологічної допомоги та підтримки коханого у нових здорових стосунках. Поліна, 21 рік Інсульт у підлітковому віці! Не здалася, змогла заняттями змусити своє тіло функціонувати. Зараз багато допомагає іншим. Проводить велику соціальну роботу. Валерія, 19 років Спроба самогубства при наявності серйозного психологічного діагнозу. Стикнулася з ганебною поведінкою та ставленням до себе з боку системи. Вирішила не мовчати та працювати задля змін подібного ставлення до людей з психологічними розладами. Віолетта, 15 років Активістка з…Нової Каховки. Вона та її однодумці не бояться виділятися та розбивати соціальні стереотипи. Язик не повертається називати їх дітьми. Вони не соромляться просити про допомогу, бо знають їй ціну та є дуже сильними. Незважаючи на важкі розповіді, вони вселяють надію та віру, що ми матимемо краще суспільство та сильне прогресивне покоління! Аби тільки у вільній та мирній країні. *Дякуємо та підтримуємо задля цього наші Збройні Сили! Kyiv, Ukraine

Mariya Efrosinina Instagram – А ви знали, що аж 73% молоді України віком від 14 до 34 років кажуть, що потребують емоційної чи психологічної підтримки? Проте, лише 30% із них звертались по допомогу.

А міжнародне дослідження, проведене у 11 країнах на замовлення третього Саміту перших леді та джентльменів, показало: молоді люди 13-24 років уникають говорити про ментальне здоров’я з фахівцями. Вони схильні думати, що це соромно, і може вплинути на їхні стосунки в сім’ї, в школі або на роботі.

В рамках виставки Христі Храновської @hrystia «Щоденники війни: непочуті голоси українських дітей» організація UNISEF @unicef_ukraine познайомила всіх присутніх з 6 молодими людьми, які розповіли нам свої історії великої війни:

Софія, 17 років
Тікала з Маріуполя під обстрілами. Тато загинув. Довірилася психологу, стабілізує свій стан.

Даніїл, 18 років
Близька йому людина стикнулася з онко діагнозом. Він наполіг на лікуванні, не залишивши її саму, хоча міг піклуватися лише про свою безпеку. Вважає, що ніколи не пізно почати спілкуватися і жити.

Любов, 19 років.
Пережила жахливий досвід абьюзивних стосунків. Вийшла з них своєю силою волі. Відновлюється з допомогою психологічної допомоги та підтримки коханого у нових здорових стосунках.

Поліна, 21 рік
Інсульт у підлітковому віці! Не здалася, змогла заняттями змусити своє тіло функціонувати. Зараз багато допомагає іншим. Проводить велику соціальну роботу.

Валерія, 19 років
Спроба самогубства при наявності серйозного психологічного діагнозу. Стикнулася з ганебною поведінкою та ставленням до себе з боку системи. Вирішила не мовчати та працювати задля змін подібного ставлення до людей з психологічними розладами.

Віолетта, 15 років
Активістка з…Нової Каховки. Вона та її однодумці не бояться виділятися та розбивати соціальні стереотипи.

Язик не повертається називати їх дітьми.
Вони не соромляться просити про допомогу, бо знають їй ціну та є дуже сильними.
Незважаючи на важкі розповіді, вони вселяють надію та віру, що ми матимемо краще суспільство та сильне прогресивне покоління!

Аби тільки у вільній та мирній країні.

*Дякуємо та підтримуємо задля цього наші Збройні Сили! Kyiv, Ukraine | Posted on 12/Oct/2023 21:48:53

Mariya Efrosinina Instagram – Є дві новини, щодо ситуації з психологічним станом ветеранів- добра та погана. 

Добра полягає в тому, що про цю проблему та про етику поведінки цивільних із учасниками бойових дій говорять, та говорять багато- вона реально є соціальною повісткою. Принаймні факт того, що всі впливові заходи включають її в панелі для обговорення, не зважаючи на те, що їхні формати такого ніколи не передбачали. От як Київський Міжнародний Економічний Форум @forumkyiv наприклад.

А далі йдуть погані новини…

Згідно дослідженням та показникам:

– суспільство не знає, як має правильно спілкуватися та поводитися з людьми у військовій формі та ветеранами з важкими пораненнями та ампутаціями.

– більшість населення вважає, що ветеран війни – це той, хто вже відсторонений від служби через фізичну непринадність, що є хибною думкою.

– мало хто в тилу готовий до того, що ПТСР, з якими захисники та захисниці повертатимуться додому- це клінічний діагноз, який має важкі поведінкові прояви і потребує лікування. І ми сьогодні бачимо достатньо агресивну реакцію цивільного населення на це. Відбувається це через необізнаність, або через небажання поцікавитися, як має бути.

– у держави немає єдиної системи надання допомоги ТАКІЙ кількості ветеранів. Як і всі верстви в країні, ця теж не була готова до війни та таких наслідків.

– підприємства та державні установи лише розробляють інструменти працевлаштування воїнів, особливо із пораненнями. 

– самі ветерани не хочуть звертатися по психологічну допомогу. Або попросту – не можуть, через важкість та глибину психологічних травм. Треба розробляти національну програму привернення не лише їх уваги, але й довіри до фахівців.

На цьому зупинюся, бо перечитала перелік, і сама хочу піти вдаритися головою об стіну. Але я розумію, що треба починати дивитися проблемам в очі. Ми стільки всього подолали: жах,страхи, горе, живемо в непрестанній трагедії наших міст, рідних та знайомих..

Ми подолаємо і це. І знаєте як? Починаючи з себе! Якщо, прочитавши цей допис, ви загуглите «як правильно поводитися з військовими?», потрапите на поради фахівців.
А потім розкажіть прочитане дітям..

Ми ж продовжуватимемо працювати з цією темою. Як, сподіваюся, і держава. Kyiv, Ukraine
Mariya Efrosinina Instagram – А ви знали, що аж 73% молоді України віком від 14 до 34 років кажуть, що потребують емоційної чи психологічної підтримки? Проте, лише 30% із них звертались по допомогу.

А міжнародне дослідження, проведене у 11 країнах на замовлення третього Саміту перших леді та джентльменів, показало: молоді люди 13-24 років уникають говорити про ментальне здоров’я з фахівцями. Вони схильні думати, що це соромно, і може вплинути на їхні стосунки в сім’ї, в школі або на роботі.

В рамках виставки Христі Храновської @hrystia «Щоденники війни: непочуті голоси українських дітей» організація UNISEF @unicef_ukraine познайомила всіх присутніх з 6 молодими людьми, які розповіли нам свої історії великої війни:

Софія, 17 років
Тікала з Маріуполя під обстрілами. Тато загинув. Довірилася психологу, стабілізує свій стан. 

Даніїл, 18 років
Близька йому людина стикнулася з онко діагнозом. Він наполіг на лікуванні, не залишивши її саму, хоча міг піклуватися лише про свою безпеку. Вважає, що ніколи не пізно почати спілкуватися і жити.

Любов, 19 років.
Пережила жахливий досвід абьюзивних стосунків. Вийшла з них своєю силою волі. Відновлюється з допомогою психологічної допомоги та підтримки коханого у нових здорових стосунках. 

Поліна, 21 рік
Інсульт у підлітковому віці! Не здалася, змогла заняттями змусити своє тіло функціонувати. Зараз багато допомагає іншим. Проводить велику соціальну роботу.

Валерія, 19 років
Спроба самогубства при наявності серйозного психологічного діагнозу. Стикнулася з ганебною поведінкою та ставленням до себе з боку системи. Вирішила не мовчати та працювати задля змін подібного ставлення до людей з психологічними розладами. 

Віолетта, 15 років
Активістка з…Нової Каховки. Вона та її однодумці не бояться  виділятися та розбивати соціальні стереотипи.

Язик не повертається називати їх дітьми. 
Вони не соромляться просити про допомогу, бо знають їй ціну та є дуже сильними.
Незважаючи на важкі розповіді, вони вселяють надію та віру, що ми матимемо краще суспільство та сильне прогресивне покоління!

Аби тільки у вільній та мирній країні. 

*Дякуємо та підтримуємо задля цього наші Збройні Сили! Kyiv, Ukraine

Check out the latest gallery of Mariya Efrosinina