Olena Oleksandrivna Kucher-Topolya Instagram – Сьогодні, у цей важливий день, я хочу висловити щиру подяку та повагу усім військовослужбовцям Збройних Сил України. Ваша самовіддана праця, героїзм та відданість країні заслуговують на найвищу похвалу.
Ваша нескорена воля та невтомна праця стоять на сторожі миру та безпеки нашої держави. Ви – приклад справжніх героїв, які віддають все для того, щоб Україна була міцною та незалежною.
Нехай ваша сила духу буде непереможною, а відвага завжди веде вас до нових вершин. Бажаємо міцного здоров’я, підтримки рідних та близьких, а також тепла та вдячності кожного українця за вашу безцінну службу.
Вдячні вам не лише сьогодні, а й у кожен день вашої служби.
З Днем Збройних Сил, герої нашої країни! | Posted on 06/Dec/2023 19:09:24