Maria Jekova Instagram – Тук ще разкажа повече за нещо важно за мен. Благодаря, че ще прочетете. Преди 6 години се озовах за първи път в ресторанта на Петьо в Гела. Тъкмо бях станала стопанин на своята къща в Родопите и обикалях живо всичко около Върбово. Открих своята публикация за мястото от тогава. Ще препиша думите си тук.
“Ако има място в България, което доставя удоволствие от цялостно свършена работа, то това е хотел Гела. Архитектура и интериор – нетипични и впечатляващи, отношение, което преплита гостоприемство и уважение, и страхотна храна – местна, сезонна, дива дори. Ако не сте били тук – време е да промените това. Вкусните снимки са на гъби смръчкули, речна мряна и родопски охльови.”
До ден днешен този обяд при Петьо, менюто – подбрано от него, като човек с отношение, а не като готвач и после приготвено от мести жени в кухнята – остава си моят най-ярък и вкусен спомен от Гела. Същината на неговото място. В годините станахме добри приятели, част от първия епизод на “Вкусът на България” заснехме там. Време беше да имаме и обща вечеря. Една вечеря, вдъхновена от Петьо и неговия човешки прочит на храната, който аз помня вече 6 години. Много други вечери не помня и седмица. Защото този обяд беше истински и принадлежеше на планината, а това е всичко в което вярвам. Ще съм благодарна, ако на 25.01 дойдете в Гела и подкрепите тази вечеря с присъствието си, защото тя за мен значи много – нова отворена страница, нова посока, нови мечти. Значи празник на едно приятелство и израза на моето лично желание за връщане на човешкия облик на храната, който храни и душата. Ще ви очакваме с трепет. Hotel Gela | Posted on 16/Jan/2024 11:29:21
Home Actress Maria Jekova HD Instagram Photos and Wallpapers January 2024 Maria Jekova Instagram - Тук ще разкажа повече за нещо важно за мен. Благодаря, че ще прочетете. Преди 6 години се озовах за първи път в ресторанта на Петьо в Гела. Тъкмо бях станала стопанин на своята къща в Родопите и обикалях живо всичко около Върбово. Открих своята публикация за мястото от тогава. Ще препиша думите си тук.
“Ако има място в България, което доставя удоволствие от цялостно свършена работа, то това е хотел Гела. Архитектура и интериор - нетипични и впечатляващи, отношение, което преплита гостоприемство и уважение, и страхотна храна - местна, сезонна, дива дори. Ако не сте били тук - време е да промените това. Вкусните снимки са на гъби смръчкули, речна мряна и родопски охльови.”
До ден днешен този обяд при Петьо, менюто - подбрано от него, като човек с отношение, а не като готвач и после приготвено от мести жени в кухнята - остава си моят най-ярък и вкусен спомен от Гела. Същината на неговото място. В годините станахме добри приятели, част от първия епизод на “Вкусът на България” заснехме там. Време беше да имаме и обща вечеря. Една вечеря, вдъхновена от Петьо и неговия човешки прочит на храната, който аз помня вече 6 години. Много други вечери не помня и седмица. Защото този обяд беше истински и принадлежеше на планината, а това е всичко в което вярвам. Ще съм благодарна, ако на 25.01 дойдете в Гела и подкрепите тази вечеря с присъствието си, защото тя за мен значи много - нова отворена страница, нова посока, нови мечти. Значи празник на едно приятелство и израза на моето лично желание за връщане на човешкия облик на храната, който храни и душата. Ще ви очакваме с трепет. Hotel Gela
Maria Jekova Instagram – Тук ще разкажа повече за нещо важно за мен. Благодаря, че ще прочетете. Преди 6 години се озовах за първи път в ресторанта на Петьо в Гела. Тъкмо бях станала стопанин на своята къща в Родопите и обикалях живо всичко около Върбово. Открих своята публикация за мястото от тогава. Ще препиша думите си тук. “Ако има място в България, което доставя удоволствие от цялостно свършена работа, то това е хотел Гела. Архитектура и интериор – нетипични и впечатляващи, отношение, което преплита гостоприемство и уважение, и страхотна храна – местна, сезонна, дива дори. Ако не сте били тук – време е да промените това. Вкусните снимки са на гъби смръчкули, речна мряна и родопски охльови.” До ден днешен този обяд при Петьо, менюто – подбрано от него, като човек с отношение, а не като готвач и после приготвено от мести жени в кухнята – остава си моят най-ярък и вкусен спомен от Гела. Същината на неговото място. В годините станахме добри приятели, част от първия епизод на “Вкусът на България” заснехме там. Време беше да имаме и обща вечеря. Една вечеря, вдъхновена от Петьо и неговия човешки прочит на храната, който аз помня вече 6 години. Много други вечери не помня и седмица. Защото този обяд беше истински и принадлежеше на планината, а това е всичко в което вярвам. Ще съм благодарна, ако на 25.01 дойдете в Гела и подкрепите тази вечеря с присъствието си, защото тя за мен значи много – нова отворена страница, нова посока, нови мечти. Значи празник на едно приятелство и израза на моето лично желание за връщане на човешкия облик на храната, който храни и душата. Ще ви очакваме с трепет. Hotel Gela

Check out the latest gallery of Maria Jekova



