Dasha Astafieva Instagram – Чому я не співаю.
Ледь не щодня мене питають, чи не хочу я повернутися на сцену. Зараз я відчуваю, що ні. Із розбитим серцем постійно відмовляю запитам на виступи.Не до веселих пісень і яскравого вбрання. Уявіть, зранку обстріл, а ввечері я в костюмі напівоголеного зайця заводжу своє: «Аво-авокадо, ммм».
Я не проти артистів, у жодному разі. Люди заробляють гроші, платять податки, дають робочі місця, збирають гроші на армію — усе це зараз надважливо. І тим більш їхня робота корисна для українців — від одного «Єдиного марафону» можна стріхою потекти, треба споживати різний український контент, і розважальний теж. Треба відчувати життя, співати та радіти, відволікатися та набиратися сил. І, звичайно, пісні можуть бути не лише про прутні й натяки на секс. Українські артисти зараз роблять дуже влучні й цікаві роботи. Але я… не відчуває себе зараз на сцені.
Пам’ятаєте, раніше ми читали українську літературу й такі: «О боже, ну чого вони всі страждають?». А зараз такі: «А-а-а». Мистецтво — це завжди зріз сучасності. Про що писати авторам в окопі? Про що малювати художникам, чиї друзі загинули? Про що казати кріпакам? Звичайно, про свій біль, несправедливість, почуття й життя, яке відбувається тут і зараз. Саме тому так важко читати історичні твори — вони про такі ж тяжкі часи, які ми переживаємо зараз.
Мені хочеться створювати не лише розважальний та освітній українській контент, але й бути частиною «зрізу часу». Бути потрібною та корисною сьогодні, аби завтра це теж мало сенс.
А до співу… можливо, я повернуся після нашої перемоги. | Posted on 29/Jan/2024 21:25:16