Two years ago, I was experiencing the most amazing, craziest days of my life. This project, was a big school for me and maybe I’m getting tiring of saying it all the time, but I can’t put it in words how grateful I am everyday!
Ακολουθεί σεντόνι:
Το μακρινό 2005 περίπου, έτυχε να είμαστε μαζί με την @anastasia_tsilimpiou σε μια φωτογράφιση για παιδικά ρούχα (2η φωτο), προφανώς χωρίς να ξέρουμε ο ένας τον άλλον και χωρίς να κρατήσουμε επαφή αργότερα. Μετά από πολλά χρόνια, το 2018, έδειχνα σε φίλους μου φωτογραφίες από τα ένδοξα χρόνια μου στη show biz και αναγνώρισαν την Αναστασία. Ε και ανέβασα ένα στορι (3η φωτο) στο οποίο μου απάντησε, μιλήσαμε και της είπα ότι ο χώρος της show biz είναι δύσκολος και ότι δεν πειράζει που δεν το ακολούθησε. Προχτές, περίπου 6 χρόνια αφού μιλήσαμε, καταφέραμε να πάμε και για φωτογράφιση, αυτή τη φορά με εμένα πίσω από την κάμερα.
Ακολουθεί σεντόνι:
Το μακρινό 2005 περίπου, έτυχε να είμαστε μαζί με την @anastasia_tsilimpiou σε μια φωτογράφιση για παιδικά ρούχα (2η φωτο), προφανώς χωρίς να ξέρουμε ο ένας τον άλλον και χωρίς να κρατήσουμε επαφή αργότερα. Μετά από πολλά χρόνια, το 2018, έδειχνα σε φίλους μου φωτογραφίες από τα ένδοξα χρόνια μου στη show biz και αναγνώρισαν την Αναστασία. Ε και ανέβασα ένα στορι (3η φωτο) στο οποίο μου απάντησε, μιλήσαμε και της είπα ότι ο χώρος της show biz είναι δύσκολος και ότι δεν πειράζει που δεν το ακολούθησε. Προχτές, περίπου 6 χρόνια αφού μιλήσαμε, καταφέραμε να πάμε και για φωτογράφιση, αυτή τη φορά με εμένα πίσω από την κάμερα.
Ακολουθεί σεντόνι:
Το μακρινό 2005 περίπου, έτυχε να είμαστε μαζί με την @anastasia_tsilimpiou σε μια φωτογράφιση για παιδικά ρούχα (2η φωτο), προφανώς χωρίς να ξέρουμε ο ένας τον άλλον και χωρίς να κρατήσουμε επαφή αργότερα. Μετά από πολλά χρόνια, το 2018, έδειχνα σε φίλους μου φωτογραφίες από τα ένδοξα χρόνια μου στη show biz και αναγνώρισαν την Αναστασία. Ε και ανέβασα ένα στορι (3η φωτο) στο οποίο μου απάντησε, μιλήσαμε και της είπα ότι ο χώρος της show biz είναι δύσκολος και ότι δεν πειράζει που δεν το ακολούθησε. Προχτές, περίπου 6 χρόνια αφού μιλήσαμε, καταφέραμε να πάμε και για φωτογράφιση, αυτή τη φορά με εμένα πίσω από την κάμερα.
Ακολουθεί σεντόνι:
Το μακρινό 2005 περίπου, έτυχε να είμαστε μαζί με την @anastasia_tsilimpiou σε μια φωτογράφιση για παιδικά ρούχα (2η φωτο), προφανώς χωρίς να ξέρουμε ο ένας τον άλλον και χωρίς να κρατήσουμε επαφή αργότερα. Μετά από πολλά χρόνια, το 2018, έδειχνα σε φίλους μου φωτογραφίες από τα ένδοξα χρόνια μου στη show biz και αναγνώρισαν την Αναστασία. Ε και ανέβασα ένα στορι (3η φωτο) στο οποίο μου απάντησε, μιλήσαμε και της είπα ότι ο χώρος της show biz είναι δύσκολος και ότι δεν πειράζει που δεν το ακολούθησε. Προχτές, περίπου 6 χρόνια αφού μιλήσαμε, καταφέραμε να πάμε και για φωτογράφιση, αυτή τη φορά με εμένα πίσω από την κάμερα.
Ακολουθεί σεντόνι:
Το μακρινό 2005 περίπου, έτυχε να είμαστε μαζί με την @anastasia_tsilimpiou σε μια φωτογράφιση για παιδικά ρούχα (2η φωτο), προφανώς χωρίς να ξέρουμε ο ένας τον άλλον και χωρίς να κρατήσουμε επαφή αργότερα. Μετά από πολλά χρόνια, το 2018, έδειχνα σε φίλους μου φωτογραφίες από τα ένδοξα χρόνια μου στη show biz και αναγνώρισαν την Αναστασία. Ε και ανέβασα ένα στορι (3η φωτο) στο οποίο μου απάντησε, μιλήσαμε και της είπα ότι ο χώρος της show biz είναι δύσκολος και ότι δεν πειράζει που δεν το ακολούθησε. Προχτές, περίπου 6 χρόνια αφού μιλήσαμε, καταφέραμε να πάμε και για φωτογράφιση, αυτή τη φορά με εμένα πίσω από την κάμερα.
Ακολουθεί σεντόνι:
Το μακρινό 2005 περίπου, έτυχε να είμαστε μαζί με την @anastasia_tsilimpiou σε μια φωτογράφιση για παιδικά ρούχα (2η φωτο), προφανώς χωρίς να ξέρουμε ο ένας τον άλλον και χωρίς να κρατήσουμε επαφή αργότερα. Μετά από πολλά χρόνια, το 2018, έδειχνα σε φίλους μου φωτογραφίες από τα ένδοξα χρόνια μου στη show biz και αναγνώρισαν την Αναστασία. Ε και ανέβασα ένα στορι (3η φωτο) στο οποίο μου απάντησε, μιλήσαμε και της είπα ότι ο χώρος της show biz είναι δύσκολος και ότι δεν πειράζει που δεν το ακολούθησε. Προχτές, περίπου 6 χρόνια αφού μιλήσαμε, καταφέραμε να πάμε και για φωτογράφιση, αυτή τη φορά με εμένα πίσω από την κάμερα.