Chantal Janzen Instagram – Op 11-12-2014 zijn we getrouwd. Tien jaar geleden dus vandaag! TIEN. HOE DAN.
Maar wat was dat toen mooi, ontroerend, lief, leuk, gezellig en precies zoals we wilden. Met de liefde van je leven, met onze kinderen, onze families en iedereen die ons lief was. Vier jaar later kwam er ineens nog een wezen bij, en die maakte het leven een nóg groter feest, in ons samengestelde gezin waar de broers en zussen zó ongelofelijk veel van elkaar houden dat mijn hart regelmatig ontploft van liefde.
Omdat mijn echtgenoot een gruwelijke hekel heeft aan geliefden die elkaar feliciteren via sociale media, zeg ik bij deze: GEFELICITEERD ONS MARCO! Mijn uggs, en jouw Versace joggingbroek, mijn bruine berenjas, jouw zwarte hardloop-legging, mijn brillenglazen van -6,5 en jouw anti-snurk bitje, need I say more ❤️
De meneer die je tussen ons in ziet riep afgelopen zaterdag ineens in het voorbij gaan in plat Amsterdams: ‘Hé meissie! Ik heb jou getrouwd!’
Zoals jullie wel begrijpen hoor ik normaal op straat aan de lópende band zinnen als ‘Wil je met me trouwen’ of ‘Waarom ben je nou al getrouwd’, maar déze variatie was nieuw dus keek ik meteen om, dat snap je.
Het was Coen, de bode van de burgerlijke stand die ons samen met trouwambtenaar Martien, voor de wet trouwde in Amsterdam. We hebben goeie herinneringen aan hen, maar hadden geen één van hen ooit meer gezien of gesproken. En toen ineens, om de hoek van Café Nol in de Jordaan, precies 10 jaar later terwijl we ons jubileum vierden, riep hij naar ons. Zulke onverwachte (?) dingen zijn het allerleukste.
❤️
Op de tweede foto is het trouwens niet de bode die tussen ons in staat. Dan was ie destijds wel heel klein geweest. | Posted on 11/Dec/2024 17:21:53