Actress Photos Actress Dasha Astafieva HD Photos and Wallpapers February 2024 By GethuCinema Admin February 24, 2024 Related Posts Dasha Astafieva Most Liked Photos and Posts html{ scroll-behavior: smooth; } .gc-grid { column-gap: 1rem; column-width: 150px;... Dasha Astafieva Top 100 Instagram Photos and Posts html{ scroll-behavior: smooth; } .gc-grid { column-gap: 1rem; column-width: 150px;... Actress Dasha Astafieva HD Photos and Wallpapers May 2024 Actress Dasha Astafieva HD Photos and Wallpapers May 2024 Actress Dasha Astafieva HD Photos and Wallpapers May 2024 Actress Dasha Astafieva HD Photos and Wallpapers March 2024 Share This Post FacebookTwitterPinterestWhatsAppReddItTelegram Жінки величезної сили та нещасного кохання. Іноді я хочу, аби дівчата, які перебувають у важких стосунках, побачили себе очима інших. Вони би побачили, скільки в них енергії, любові, краси й могуття. Вони би здивувалися, які вони насправді. Вони би пішли. Я знаю, як це — жити з чоловіком, який себе не поважає. Ти, як жабеня, варишся в олії чужого напруження. Спочатку закохуєшся в людину, яка, як і будь-хто, має свої комплекси, тріщинки й нерівності. «Усі ми люди, усі з минулим», — справедливо думаєш ти, бо й сама притягла свій багаж дивного досвіду в нові стосунки. Але, буває, із часом ти помічаєш, що тріщинки — то насправді прірва, у яку зливається і твоя енергія, а нерівності — пагорби, через які ти маєш продиратися щодня. Коханий виявляється людиною без поваги до себе, і, як наслідок, — до оточення. І ти, озброївшись терпінням, починаєш тягнути на собі всі стосунки. Боротися не лише за свій настрій, але й за його стан. Бути опорою, вірою, силою, наснагою не лише для себе, але й для чоловіка. Це важко, але ти преш, як паротяг, — ти ж надійна партнерка. Але… краще не стає. Він бачить, що ти сильніша, спритніша, добріша, що ти маєш ресурс на двох, і починає ненавидіти себе сильніше за слабкість, а тебе — лупити макогоном за силу. Йому хочеться, аби ти спустилася до його рівня й не демонструвала альтернативну поведінку. Виходить замкнене коло: чим більше ти докладаєш зусиль до стосунків, тим гіршими вони стають. Ти починаєш вірити кривднику. Можливо, ти й справді дурна, потворна, істерична й дивна. Можливо, ти й справді нікому не потрібна? Можливо, ти собі вигадала ідеальні стосунки, яких не існує? Адже як інакше пояснити це глибоке нещастя? От тут, люба, і важливо побачити себе очима інших. Звернутися по допомогу чи підтримку. Спитати поради людини, яка знала тебе «до». Відчути себе в інших обставинах і компанії. Стосунки у всіх різні. Але коли тобі здається, що ти нещаслива у своїх, зазвичай тобі не здається. Хочу, аби кожна сильна дівчинка це почула. Жінки величезної сили та нещасного кохання. Іноді я хочу, аби дівчата, які перебувають у важких стосунках, побачили себе очима інших. Вони би побачили, скільки в них енергії, любові, краси й могуття. Вони би здивувалися, які вони насправді. Вони би пішли. Я знаю, як це — жити з чоловіком, який себе не поважає. Ти, як жабеня, варишся в олії чужого напруження. Спочатку закохуєшся в людину, яка, як і будь-хто, має свої комплекси, тріщинки й нерівності. «Усі ми люди, усі з минулим», — справедливо думаєш ти, бо й сама притягла свій багаж дивного досвіду в нові стосунки. Але, буває, із часом ти помічаєш, що тріщинки — то насправді прірва, у яку зливається і твоя енергія, а нерівності — пагорби, через які ти маєш продиратися щодня. Коханий виявляється людиною без поваги до себе, і, як наслідок, — до оточення. І ти, озброївшись терпінням, починаєш тягнути на собі всі стосунки. Боротися не лише за свій настрій, але й за його стан. Бути опорою, вірою, силою, наснагою не лише для себе, але й для чоловіка. Це важко, але ти преш, як паротяг, — ти ж надійна партнерка. Але… краще не стає. Він бачить, що ти сильніша, спритніша, добріша, що ти маєш ресурс на двох, і починає ненавидіти себе сильніше за слабкість, а тебе — лупити макогоном за силу. Йому хочеться, аби ти спустилася до його рівня й не демонструвала альтернативну поведінку. Виходить замкнене коло: чим більше ти докладаєш зусиль до стосунків, тим гіршими вони стають. Ти починаєш вірити кривднику. Можливо, ти й справді дурна, потворна, істерична й дивна. Можливо, ти й справді нікому не потрібна? Можливо, ти собі вигадала ідеальні стосунки, яких не існує? Адже як інакше пояснити це глибоке нещастя? От тут, люба, і важливо побачити себе очима інших. Звернутися по допомогу чи підтримку. Спитати поради людини, яка знала тебе «до». Відчути себе в інших обставинах і компанії. Стосунки у всіх різні. Але коли тобі здається, що ти нещаслива у своїх, зазвичай тобі не здається. Хочу, аби кожна сильна дівчинка це почула. Без слів. Назавжди. Слава Україні. Честь та Вдячність Захисникам. Герої наші ангели назавжди. Перемога за нами🇺🇦 Без слів. Назавжди. Слава Україні. Честь та Вдячність Захисникам. Герої наші ангели назавжди. Перемога за нами🇺🇦 Без слів. Назавжди. Слава Україні. Честь та Вдячність Захисникам. Герої наші ангели назавжди. Перемога за нами🇺🇦 Без слів. Назавжди. Слава Україні. Честь та Вдячність Захисникам. Герої наші ангели назавжди. Перемога за нами🇺🇦 Чому я не співаю. Ледь не щодня мене питають, чи не хочу я повернутися на сцену. Зараз я відчуваю, що ні. Із розбитим серцем постійно відмовляю запитам на виступи.Не до веселих пісень і яскравого вбрання. Уявіть, зранку обстріл, а ввечері я в костюмі напівоголеного зайця заводжу своє: «Аво-авокадо, ммм». Я не проти артистів, у жодному разі. Люди заробляють гроші, платять податки, дають робочі місця, збирають гроші на армію — усе це зараз надважливо. І тим більш їхня робота корисна для українців — від одного «Єдиного марафону» можна стріхою потекти, треба споживати різний український контент, і розважальний теж. Треба відчувати життя, співати та радіти, відволікатися та набиратися сил. І, звичайно, пісні можуть бути не лише про прутні й натяки на секс. Українські артисти зараз роблять дуже влучні й цікаві роботи. Але я… не відчуває себе зараз на сцені. Пам’ятаєте, раніше ми читали українську літературу й такі: «О боже, ну чого вони всі страждають?». А зараз такі: «А-а-а». Мистецтво — це завжди зріз сучасності. Про що писати авторам в окопі? Про що малювати художникам, чиї друзі загинули? Про що казати кріпакам? Звичайно, про свій біль, несправедливість, почуття й життя, яке відбувається тут і зараз. Саме тому так важко читати історичні твори — вони про такі ж тяжкі часи, які ми переживаємо зараз. Мені хочеться створювати не лише розважальний та освітній українській контент, але й бути частиною «зрізу часу». Бути потрібною та корисною сьогодні, аби завтра це теж мало сенс. А до співу… можливо, я повернуся після нашої перемоги. Чому я не співаю. Ледь не щодня мене питають, чи не хочу я повернутися на сцену. Зараз я відчуваю, що ні. Із розбитим серцем постійно відмовляю запитам на виступи.Не до веселих пісень і яскравого вбрання. Уявіть, зранку обстріл, а ввечері я в костюмі напівоголеного зайця заводжу своє: «Аво-авокадо, ммм». Я не проти артистів, у жодному разі. Люди заробляють гроші, платять податки, дають робочі місця, збирають гроші на армію — усе це зараз надважливо. І тим більш їхня робота корисна для українців — від одного «Єдиного марафону» можна стріхою потекти, треба споживати різний український контент, і розважальний теж. Треба відчувати життя, співати та радіти, відволікатися та набиратися сил. І, звичайно, пісні можуть бути не лише про прутні й натяки на секс. Українські артисти зараз роблять дуже влучні й цікаві роботи. Але я… не відчуває себе зараз на сцені. Пам’ятаєте, раніше ми читали українську літературу й такі: «О боже, ну чого вони всі страждають?». А зараз такі: «А-а-а». Мистецтво — це завжди зріз сучасності. Про що писати авторам в окопі? Про що малювати художникам, чиї друзі загинули? Про що казати кріпакам? Звичайно, про свій біль, несправедливість, почуття й життя, яке відбувається тут і зараз. Саме тому так важко читати історичні твори — вони про такі ж тяжкі часи, які ми переживаємо зараз. Мені хочеться створювати не лише розважальний та освітній українській контент, але й бути частиною «зрізу часу». Бути потрібною та корисною сьогодні, аби завтра це теж мало сенс. А до співу… можливо, я повернуся після нашої перемоги. Ну, як вам новина про мене? #mua #hair @daria_artemieva @lana_lighter Ну, як вам новина про мене? #mua #hair @daria_artemieva @lana_lighter Ну, як вам новина про мене? #mua #hair @daria_artemieva @lana_lighter Та й таке…. #photography by @ianatokarchuk Та й таке…. #photography by @ianatokarchuk Та й таке…. #photography by @ianatokarchuk Шоб не плакать, я присідала… Допоможе? Вам не здається, що все навколо, трошки тойво…? Лютневий рандом) Стільки друзів за рік не зустріла як за ці дні❤️🩹 Лютневий рандом) Стільки друзів за рік не зустріла як за ці дні❤️🩹 Лютневий рандом) Стільки друзів за рік не зустріла як за ці дні❤️🩹 Лютневий рандом) Стільки друзів за рік не зустріла як за ці дні❤️🩹 Лютневий рандом) Стільки друзів за рік не зустріла як за ці дні❤️🩹 In love ❤️ 💜Hoве кохання- нова я на @novy_channel #video by @romanovataya #hairmua @daria_artemieva #style @andy_anikeyev 🔆 Цвіт нації – @tsvit_terenu завітав у #такістрави! TagsDasha Astafieva Previous articleActress Riria Kojima HD Photos and Wallpapers February 2024Next articleActress Tamlyn Tomita HD Photos and Wallpapers February 2024